1Pcs Гроздобер Постер Горила Украс Бар Контра Ретро Kraft Хартија Постери Филмски Постер на Ѕид Налепници Дома Декор
Ново

1Pcs Гроздобер Постер Горила Украс Бар Контра Ретро Kraft Хартија Постери Филмски Постер на Ѕид Налепници Дома

DEN 69.00
DEN 72.00

Залиха


започнете
[xlmodel]-[фото]-[0000] Опис
Име : 1 Pcs Гроздобер Постер Горила Украс Бар Контра Ретро Kraft Хартија Постери Филмски Постер на Ѕид Налепници Дома Декор
Функција :
Материјал : Kraft
Големина : Околу 51*35.5 cm
(Околу 5 мм лево и десно грешка)
Боја : Како На Сликата
Пакет Листа : 1*Горила постер(Не се лепливи,Без граница)
Answer : ___________________________ Note :
1. Некои слики изгледа како поголем големина,ве молиме да забележите точниот предмети големина.
2.Ве молиме имајте на ум дека поради светлосни ефекти, мониторот е осветленоста и контрастот, бојата на производи може да биде некое мало различни меѓу нашите фотографии и вистински објектот ќе добиете. Ние го цениме вашето разбирање.
[xlmodel]-[фото]-[0000] Слики

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Вратоврска Ler
Шема:
Авион Ѕид Налепница
Тема:
Животните
Број На Модел На:
1
Стил:
Креативните
Класификација:
За Ѕид,Мебел Налепници
Сценарија:
Ѕид
Спецификација:
Single-piece Package
Материјал:
Kraft
Големина:
About 51X35.5cm
Алијаси:
Ѕидот Налепници
Тема:
Филмска Ѕвезда Постер

Поврзани производи