1pcs Meunster hallux valgus Splints прсти корекција orthotics палецот чевли коска Поддржува пенкалата педикир Палецот нога нега
Ново

1pcs Meunster hallux valgus Splints прсти корекција orthotics палецот чевли коска Поддржува пенкалата педикир

DEN 613.00
DEN 863.52

Залиха

1pcs Meunster hallux valgus Splints прсти корекција orthotics палецот чевли коска Поддржува пенкалата педикир Палецот нога нега
Почитувани купувачот пријател, овој производ е само 1pcs, и е поделен на лева нога и десната нога, кога ќе се плати одредена нарачка, ве молиме оставете порака за да ми кажуваше кои нога ви треба. Име на производ : активност bodybuilding hallux valgus корекција на уредот Забелешка : производот има три димензии опции. Ве молиме да не информирате пред нарачување на големина и боја! Инаку, случаен испорака! S : 30-34 (Евра големина) M : 35-39 (Евра големина) L : 40-44 (Евра големина) Боја : Жолта Функција : 4 фази и Помалку од 40 степени корекција на hallux valgus Грижа и одржување : вен морнар се мијат, се исуши природно, не треба да се сонцето Карактеристики на Производот : Надомест на штета, медицинска Сестра, Обликувањето

Декларираните карактеристики

боја:
М Жолта право, М Жолта лево, L Жолта право, L Жолта лево
Тип На Објект:
Нога Нега Алатка
Број На Модел На:
ZY-085
Тип:
Ортопедски Материјали
Материјал:
стп ткаенина
Големина:
M/L

Поврзани производи