1pcs/многу K757 Магија Лента Батеријата Лента за Модел на Автомобил, Авион, Брод Wire Кабел Поштенски Врски Продаде Во Загуба САД, Белорусија и Украина
Ново

1pcs/многу K757 Магија Лента Батеријата Лента за Модел на Автомобил, Авион, Брод Wire Кабел Поштенски Врски

DEN 24.00
DEN 24.96

Залиха

Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.И корисни коментари за други клиенти. Ве молиме да се разбере! Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка.)
3 : Unwished производ се враќа ќе се наплаќа 15% restocking надомест само ако предметот е ист како состојба како што ние ги испраќаат.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.Тоа ќе биде побрзо или побавно понекогаш.
Време на испорака само за референца. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад. Повратни информации :
Вашето мислење е многу, многу важно за нашата продавница.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.
Ние Снабдување на Високо Квалитетни и Евтини Производи
1pc K757 Магија Лента Батеријата Лента за Модел на Автомобил, Авион, Брод Wire Кабел Поштенски Врски Бесплатен Превозот Бразил
Пакетот Вклучува : 1pc
Боја : случајни испорака, речиси е црна
Големина : 2*30cm
Макс Здрав Периметар : 14cm
Мин Здрав Периметар : како дебела колку прст
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.

Декларираните карактеристики

is_customized:
Yes
Материјал:
Најлон
Тип:
releasable
Број На Модел На:
K757

Поврзани производи