1pcs/многу K759 Пластични Пневматски Заеднички 4/6/8/10/12 Крстот Тип Tee Унија Брза Замена Конектор за Крути Цевки Продаде Во Загуба
Ново

1pcs/многу K759 Пластични Пневматски Заеднички 4/6/8/10/12 Крстот Тип Tee Унија Брза Замена Конектор за Крути

DEN 32.00
DEN 33.60

Залиха


Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.И корисни коментари за други клиенти. Ве молиме да се разбере! Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.Ние ќе се обиде да го реши проблемот до сте задоволни. Замена/Exchange/Наплата :
Ве молиме проверете ги пакет и предмети внимателно по добивањето.
Ние снабдување на високо квалитетни и евтини производи
1pc K737 Пластични Пневматски Заеднички 4-6/6-4/6-8/8-6 Т тип Tee Унија Брза Замена Конектор за Крути Цевки Бесплатен Превозот Русија
Пакетот Вклучува : 1pc
Големина : одговара за тешко цевка, не се флексибилни цевки или силиконски цевка
4 : 4 страни се вклопуваат 4mm цевки
6 : 4 страни се вклопуваат 6mm цевки
8 : 4 страни се вклопуваат 8мм цевки
10 : 4 страни се вклопуваат 10мм цевки
12 : 4 страни се вклопуваат 12mm цевки
Плаќање :
Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Pixiuonline
Тип:
Приклучоци
Број На Модел На:
K759

Поврзани производи