1pcs/многу K760 Месинг Директно Заеднички за водовод Пагоди во облик на Брз заеднички на Сите Видови Големина Продаде Во Загуба САД, Белорусија и Украина
Ново

1pcs/многу K760 Месинг Директно Заеднички за водовод Пагоди во облик на Брз заеднички на Сите Видови Големина

DEN 55.00
DEN 57.60

Залиха


Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи.
Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.
Време на испорака само за референца.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ако не сте задоволни со нашата продавница. Или можеме да рефундирање на вашите пари назад.
Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.
4 : Други земји : 15-55 работни дена.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин.Ве молиме да оставите позитивен фидбек.И корисни коментари за други клиенти.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот. Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.
1 : да ја прифатиме размена или да го замени во 14-30 дена за неисправни објект Или ако сте го добиле погрешен точка.
2 : Купувачи кои сакат да купат еден погрешен точка треба да контактирате со нас во времето, меѓутоа, ако погрешен точка ние испрати и треба ни да се поправи тоа,
Тогаш ќе треба да си ја дозволат сите трошоци (вклучува оригиналните транспорт, ракување со обвиненија и враќање товар, итн.Ние ќе процесот секоја parcelss.

Декларираните карактеристики

боја:
6, 8, 10, 12
Бренд Име:
Pixiuonline
Тип:
Приклучоци
Број На Модел На:
K760

Поврзани производи