1pcs/многу K761 Пневматски Лактот Заеднички Десен Агол Трага двонасочна Конектор 4/6 /8/10/12/14/16mm Продаде Во Загуба САД, Белорусија и Украина
Ново

1pcs/многу K761 Пневматски Лактот Заеднички Десен Агол Трага двонасочна Конектор 4/6 /8/10/12/14/16mm Продаде

DEN 26.00
DEN 27.84

Залиха


Ако не сте добиле парцела во рамките на гаранција време,ве молам, ве молиме почекајте повеќе време.
Превозот :
Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени. Превозот начини :
Ние, главно, се користи Кина Пост Економија Воздух Mail да го произведеме вашиот парцела.
Приближната превозот времето во различни земји подолу е само за ваша информација само, што се проценува, не се гарантира.
Ве молиме љубезно ве молиме да контактирате со нас на прво ако ther е никакви проблеми со својата цел пред отворањето на спорот.Па ве молиме контактирајте со нас директно пред да замине негативни повратни информации, ако има нешто да те направи не се задоволни или се лути.Потоа можете да контактирате со нас за по продажба на услуги.Вашиот парцела може да бидат одложени од страна на огромен парцели за пост,па тие процес полека отколку нормално.
Време на испорака само за референца. Купувачот треба да плаќаат за превозот надомест за да испратите предмети назад.Како тоа не е многу стабилно превозот од Кина Пост Воздух Mail.
Ако не сте задоволни со нашата продавница.
Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.
Ние не плаќаат за царина обвинет од локалните обичаи. Ако ви е потребна за следење на број, ќе треба да ми каже, и плаќаат екстра $1.
Ако тоа е надвор од акциите,ние треба малку време за да ја процес и ние ќе го напушти известување или пораки за тоа.
Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви.Ви благодариме за вашето разбирање и поддршка.
Кредитна картичка, T/T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако некој оштетен,ве молиме капи фотографии како докази во прв план.Ние ќе го реши до тоа што секој клиент задоволни во разумен начин. Ве молиме да се разбере! Цел ставен на викенд или одмор ќе бидат испратени надвор од понеделник или следниот работен ден.
1 : во САД се : 10-39 работни дена.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Pixiuonline
Тип:
Приклучоци
Број На Модел На:
K761

Поврзани производи