1Pcs Нови Алуминиумски Легури Трајни Креда Носителот Креда Клип Спојки Училиште Канцелариски Материјали Наставник Подарок 6 Бои трговија на Големо
Ново

1Pcs Нови Алуминиумски Легури Трајни Креда Носителот Креда Клип Спојки Училиште Канцелариски Материјали Наставник

DEN 105.00
DEN 128.16

Залиха

96 / парче НАС 3. Искрено се надевам дека ви се допаѓа нашата предмети и да уживате во нашата услуга. ве Молиме да ни остават порака да се информирате на големини и бои што сакате, ние ќе ви ја испратиме стоката со вашите детали, или ние ќе ги испрати по случаен избор., ве молиме контактирајте со нас пред biding. Ние очекуваме вашиот ПОЗИТИВЕН ФИДБЕК. Ако во Прилог на производи слики кога оставајќи ни позитивни feeback ќе победи на слободно убави подароци со вашата следна цел! БЛАГОДАРАМ U МНОГУ!
.99 / парче НАС 0. Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.74 / парче НАС 1. купувачот треба да понуди докази за проблемот во објектите.22 / парче НАС 0. Ако не сте задоволни со вашата нарачка, можете да разменувате на објектот. Ние обично брод од страна на Кина Пост Воздух Mail. Ова може да се спаси колку што е можно креда, но секогаш ќе биде мал дел од казна насловот клип во живо, некои од останатите, ова е нормално. Ние ќе направиме се во комбинација за испорака за вас. Сериозни Купувачот Само! Ве молиме место конкурираат само ако вие се согласувате со сите услови. купувачот мора да Ги контактирате во рок од 3 дена од денот на врачувањето, ако тие сакаат да разменат неисправни или погрешно се испраќаат предмети. ве Молиме испратете го заврши точна адреса и телефон број и ние ќе бидат спремни да се пресмета превозот цена за вас.93 / парче НАС 0.68 / парче НАС 0.95 / парче НАС 4.99 / парче НАС 0. Намалување на креда противници и контаминирана облека;
2.64 / парче НАС 3.4"
Боја : сребро, виолетова, црвена, зелена, сина, златна
Пакетот Вклучува : 1pc x креда носителот
Карактеристики :
1.89 / парче НАС 0. Зачувај креда, креда избегне да биде скршен при користење;
5.03 / парче НАС 4. Мешани бои и модели се и добредојдени во нашата продавница. Вашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние МОЖЕ да го реши вашиот проблем пред да замине негативни повратни информации.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
KOQZM
Тип:
Најчестиот Вид
Број На Модел На:
Алуминиум Легура Креда Носителот
Квантитет На Пакет:
Други

Поврзани производи