1pcs Про Помине Уметност Дизајн Акрилик Четка Пенкало Цртање Сликарство Dotting УВ Гел Салон DIY Помине Алатки
Ново

1pcs Про Помине Уметност Дизајн Акрилик Четка Пенкало Цртање Сликарство Dotting УВ Гел Салон DIY Помине Алатки

DEN 60.00
DEN 86.40

Залиха


1pcs Про Помине Уметност Дизајн Акрилик Четка Пенкало Цртање Сликарство Dotting УВ Гел Салон DIY Помине Алатки
Предмет : Помине Уметност Сликарство Dotting Пенкало Материјал : Акрилик Големина : 14.9 cm Тежина : 15g Употреба : За полски цртање и резба Пакување Содржина : 1pcs
Како да се купат
Ако сакате да се купи еден објект, ве молиме изберете количината и кликнете"Купи Сега". Ако сакате да се купи повеќе од една предмети, ве молиме да го користите следниов шопинг количка ,тоа може да ви помогне да купат повеќе погодно :
Плаќање
Во моментов, што може да се плати со користење на Visa, Master Card, Western Union, Qiwi и банкарски трансфер. Повеќе можности за плаќање ќе биде достапна на Ali Express во иднина. Можете да изберете една метода која е најзгодно за вас.
Брза Испорака
Малопродажните објекти / трговија на Големо / OEM предмети време на испорака ќе бидат различни :
Пакување
Политика На Враќање
(1) Ако предмет на квалитетот проблем, pls donot грижете се, ќе може да ни ги испратите на слик да го одобри тоа, тогаш ние ќе ја ќе пратката или да се вратат назад на вашата исплата.
(2) Доколку објектот се е ок, и поради вашата лична не им се допаѓаат или било која друга неразумно причини, ние се прифатливи за враќање,но ве молиме љубезно ве молиме имајте во превозот на товар ќе бидат платени во вашата страна. Ви благодариме за разбирањето
Повратни информации
Ако сакате да нарачате голема количина или треба ОЕМ или било која друга збуни, pls ве молиме контактирајте со нас со Trader Manager или e-mail/MSN/Skype, ние ќе бидеме среќни да servie со вас во рамките на 24hours !

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Ноктите Четка
Големина:
14.9cm for the length
Материјал:
Акрилик
Бренд Име:
naildazzling
Број На Модел На:
помине уметност четка
Стил:
Нови и Мода
Употреба:
Помине уметност цртање сликарство dotting

Поврзани производи