1pcs Спиење Лицето Маска Потентен Зацврстување Тенка Брадата Корекција Алатка Лице-лифт Завои Лицето Контура на Вредноста Слабеење обвива
Ново

1pcs Спиење Лицето Маска Потентен Зацврстување Тенка Брадата Корекција Алатка Лице-лифт Завои Лицето Контура

DEN 291.00
DEN 570.72

Залиха

1pcs Спиење Лицето Маска Потентен Зацврстување Тенка Брадата Корекција Алатка Лице-лифт Завои Лицето Контура на Вредноста Слабеење обвива Точни лице, ортодонцијата, лице-лифт кога спиеш! Големина : Една големина За обемот на главата : 56-60cm Материјал : 85% Супер Најлон, 15% еластичен смола, посебни природни гума Карактеристики : 1) Пропустливост на кожата, да се чувствуваат удобно. 2) Постои силна јаже на задниот дел од главата 3) Копче за вид, може да се прилагоди на големината на три-фаза. 4) лицето страна на главата, да се подобри својата сила, против пролизгување и употреба на природни гума

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Губење На Тежината Креми
НЕТО-WT.:
60g
Број На Модел На:
WL680
Тип:
Слабеење Обвива

Поврзани производи