1pcs Старатели Галакси Ракета Racoon кадифен Видиме Рака Keychain & Pendant Играчка Кукла
Ново

1pcs Старатели Галакси Ракета Racoon кадифен Видиме Рака Keychain & Pendant Играчка Кукла

DEN 113.00
DEN 134.40

Залиха

1pcs симпатична Старатели Галакси Ракета Racoon кадифен Видиме Рака Keychain & Pendant Играчка Кукла
Материјал : Кадифен
Големина : 11cm
Пакет : OPP Вреќа

Декларираните карактеристики

Карактеристики:
Филм & TV,Полнети & Кадифен
Предупредување:
не оган
Пол:
Унисекс
Возраст Опсег:
8-11 Години
Материјал:
Памук
Бренд Име:
Rongzou
Димензии:
10cm
Број На Модел На:
Старатели Галакси
Пополнување:
PP Памук

Поврзани производи