1set Вежба Битови DIY 10Pcs 0.1 mm-1.0 mm PCB Печати Коло Карбид Микро Вежба Битови Алатка
Ново

1set Вежба Битови DIY 10Pcs 0.1 mm-1.0 mm PCB Печати Коло Карбид Микро Вежба Битови Алатка

DEN 138.00
DEN 144.96

Залиха

9 милиметри, 1. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти.0 mm) Количина : 1 сет(10pcs) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Прецизен и професионален направени, спецификација на вежба битови се движи од 0.купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.
Оваа микро пресврт вежба битови во собата е направен од Волфрам Челик (Вежба Малку совет) и high speed челик (контрола), која е со висока цврстина и висока цврстина перформанси. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Пакетот вклучува : 1set x Микро Пресврт Вежба Битови Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
YOFE
Тип:
Пресврт Вежба Малку
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
видете информации
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Материјал:
Волфрам челик + High-speed челик
Примена:
Сите видови на индустриски и механички цели

Поврзани производи