1set Вежба Битови DIY 10Pcs 1.1 mm-2.0 mm PCB Печати Коло Карбид Микро Вежба Битови Алатка
Ново

1set Вежба Битови DIY 10Pcs 1.1 mm-2.0 mm PCB Печати Коло Карбид Микро Вежба Битови Алатка

DEN 204.00
DEN 215.04

Залиха

Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на испорака. Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални.
Оваа микро пресврт вежба битови во собата е направен од Волфрам Челик (Вежба Малку совет) и high speed челик (контрола), која е со висока цврстина и висока цврстина перформанси. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).купувачот ќе бидат одговорни за таквата штета или загуба, и ние не ќе му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Дали постои следење на Број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Најчесто поставувани ПРАШАЊА : 1.Врз основа на досегашното искуство. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура.0 mm) Количина : 1 сет(10pcs) Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат. Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Прецизен и професионален направени, спецификација на вежба битови се движат од 1. Земавме овие фотографии од самите себе.Општо земено,ние ќе ја испрати на предмети, како е можно поскоро откако вашата уплата е завршен. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
YOFE
Тип:
Пресврт Вежба Малку
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
видете информации
Материјал:
Висок Јаглероден Челик
Материјал:
Волфрам челик + High-speed челик
Примена:
Сите видови на индустриски и механички цели

Поврзани производи