1set Вежба Малку 7Pcs 0.5-3мм Електрични Вежба Малку Collet Микро Пресврт Вежба Чак Поставите Нова Алатка
Ново

1set Вежба Малку 7Pcs 0.5-3мм Електрични Вежба Малку Collet Микро Пресврт Вежба Чак Поставите Нова Алатка

DEN 102.00
DEN 107.04

Залиха

5 mm вежба collet 1 X 2,5 mm вежба collet 1 X 3. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ).Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Земавме овие фотографии од самите себе.0 mm вежба collet Испорака : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест.0 mm вежба collet 1 X 1. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! Се враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Ви благодариме! Пакетот вклучува : 1 X Бакар Капа 1 X Ален клуч 1 X 0. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.5 mm вежба collet 1 X 1.Врз основа на досегашното искуство. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас.Ако објектите се оштетени или загубени кога тие се враќаат.0 MM Количина : 7 Pcs Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.100% сосема нов и висок квалитет на Материјал : Бакар Боја : Злато, Бакар минијатурни вежба чак, и вежба се меша да се формира рака вежба, Лесно да ABS табла, дрво, алуминиум лист, картон удар. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Адаптер вежба : 0.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
YOFE
Тип:
Други
DIY Материјали:
Електрични
Број На Модел На:
видете информации
Материјал:
Други
Материјал:
Бакар

Поврзани производи