1X MP4000 Трансфер Заградата База Трансфер Единица База Трансфер на Носителот База за Ricoh Aficio MP4001 MP4002 MP5001 MP5002 D009-4551
Ново

1X MP4000 Трансфер Заградата База Трансфер Единица База Трансфер на Носителот База за Ricoh Aficio MP4001 MP4002

DEN 3162.24

Залиха

Ако компатибилни објект е неисправна на 3 месеци, Ние ќе ви испратиме замена без дополнителен полнач, или да понуди наплата откако ќе ги примите на неисправни објект. Ние, исто така, прифати Т/T, Western Union, Moneygram. Ние ќе ви испратиме нова по добивањето на неисправни објект. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро. Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни со објектот по прими. Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 40 работни дена. Оригиналниот нова точка ние гарантираме за квалитетот и може да работат добро на машина.
Гаранција и Гаранција : 3 месеци Гаранција.
Најчесто поставувани ПРАШАЊА : П : Како можам да се плати за мојата купување? A : ние прифаќа следниве начини на плаќање : cridet картичка; Парите;Т/T;western union П : Колку чини да брод на мојата земја? A : Ние можеме да брод на стоките од DHL, UPS-от, ТНТ, Fedex експрес, доколку на голема количина ние исто така имаме свој товар на бродот на стоки ширум светот со поевтини испорака цена, ве молиме истрага детали П : дали постои следење на Број за мојот објект? A : Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт. Ако компатибилни објектот е неисправен по 3 месеци, се уште можете да го испрати назад до нас. Предмети се испраќаат преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, стигнат до повеќето од countryes whith во 5-15 работни дена.
Други Политики : Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход.
Производ : Трансфер Единица Случај
Дел Број : D009-4551 D0094551
Се користи во : За Ricoh Aficio MP4000 MP4001 MP5000 MP5001 MP5002 MP4002
Детали За Производот :
Превозот : Ние Брод на Светот преку DHL, UPS-от, FEDEX, ТНТ, CPAM, ние исто така имаат свои товар на бродот на стоки worldwise со поевтина цена. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
OLOEY
Број На Модел На:
Aficio MP4000 MP4001 MP5000 MP5001 MP5002 MP4002
Тип:
Други

Поврзани производи