1Yard=91cm Прилагодено Morbidezza Tulle Туту Розова Табела Здолниште Свадба Декорација Роденден, Свадба Бебе Туш Оркестарот Материјали
Ново

1Yard=91cm Прилагодено Morbidezza Tulle Туту Розова Табела Здолниште Свадба Декорација Роденден, Свадба Бебе

DEN 860.00
DEN 955.20

Залиха

Tulle ТУТУ Табела Здолниште Садови Свадба Партија Божиќ Бебе Туш Роденден Оркестарот
Материјал : Tulle
Квалитет : Со Врвен Квалитет
Бренд : Нови,Никогаш Не Се Користат Во
Боја : Многу Бои,Можете Да Изберете
Големина : 91 cm(L) x 80см(H) Пакет се Вклучени : 1 x туту здолниште
Примена : Табела Здолниште Табела Декорација на Свадби, Родендени Бебе Партијата Декор
Специјална боја и Дизајн & Големина у треба да се направи за цел..Pls испратена до мене ur се бара од страна на порака.

Декларираните карактеристики

Големина:
91cm
is_customized:
Yes
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Обична
Бренд Име:
ZHANG ЦЕ ЈУН
Техника:
Рачно изработени
Употреба:
Дома,Хотел,Свадба,Забава,Банкет
Шема:
Обична Обоена
Материјал:
туту

Поврзани производи