200Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 6x6x2mm Плоштадот Мода Монистра Цинк Легура Jewellry Одлуки Наоди TS0080
Ново

200Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 6x6x2mm Плоштадот Мода Монистра Цинк Легура Jewellry Одлуки Наоди

DEN 112.00
DEN 155.52

Залиха


*Детали За Производот
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Количина : 200pcs
Материјал : Цинк Легура
Облик : Плоштад
Големина : 6x6x2mm
Дупка Големина : 1.5 mm
Функција : Монистра
Боја : Антички Сребрен
*Пакет Содржина
1x пакет
*Известување
Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект, ние не сме одговорни за овие прашања.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Zagos
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
TS0080
Објектот Тежина:
30g
Надворешниот Дијаметар:
6mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Плоштад

Поврзани производи