200pcs dhl БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ висококвалитетен LCD Екран Осветлување За iphone 6 Плус LCD Дисплеј Светлото Филмот Назад Светлина Замена
Ново

200pcs dhl БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ висококвалитетен LCD Екран Осветлување За iphone 6 Плус LCD Дисплеј Светлото

DEN 18589.00
DEN 19775.52

Залиха

Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Повратни информации е со појадок за шампион. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет.
Во добри услови за работа. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот.200pcs трговија на големо со Висок квалитет LCD Екран Осветлување За iphone 6 Плус LCD Дисплеј Светлото Филмот Назад Светлина Замена
Овој објект е тестиран пред превозот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас.

Декларираните карактеристики

Тип:
Екран На Допир
Компатибилен iPhone Модел:
iPhone 6/6S Плус
Бренд Име:
OMEVE
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone

Поврзани производи