200pcs/lotDHL, Врвен Квалитет на Аудио Џек Volume Mute Молчи Switch Копчето Flex Кабел за iPhone 4S Црна/Бела
Ново

200pcs/lotDHL, Врвен Квалитет на Аудио Џек Volume Mute Молчи Switch Копчето Flex Кабел за iPhone 4S Црна/Бела

DEN 11731.00
DEN 12479.52

Залиха


Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена.
Боја : Црна
Тоа е потреби професионална вештина за да го инсталирате, ве молиме да се биде внимателен. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Број На Модел На:
За iPhone 4S

Поврзани производи