200pcs/многу оригинални висок квалитет вибратор Вибрации Flex Кабел за iPhone 5s
Ново

200pcs/многу оригинални висок квалитет вибратор Вибрации Flex Кабел за iPhone 5s

DEN 6632.00
DEN 7055.52

Залиха

Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена.Испорака во 2-3 работни дена после потврда на плаќањето
5. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет.Одличен за по-продажба на servic
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена. Повратни информации е со појадок за шампион.Тестирани пред превозот и 100% работи добро
4.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена.
100% оригинални висок квалитет вибратор Вибрации Flex Кабел за i Phone 5s
1. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас.

Декларираните карактеристики

Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Број На Модел На:
за iphone 5s

Поврзани производи