200pcs/многу Резервни Vibradores Vibrador Лента Flex Вибратор Замена на Делови Vibro Мотор за iPhone 6 Плус
Ново

200pcs/многу Резервни Vibradores Vibrador Лента Flex Вибратор Замена на Делови Vibro Мотор за iPhone 6 Плус

DEN 28876.00
DEN 30719.52

Залиха

Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Повратни информации е со појадок за шампион. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена.Резервни Vibradores Vibrador Лента Flex за Apple i Phone 6 Плус Вибратор Замена на Делови Vibro Мотор
Опис Дел : За i Phone 6 Plus (5.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти.5 inch) Производителот : Fox Состојба : нова Фабрика Гаранција : 12 Месеци Име : Оригинални вибратор клип flex за i Phone 6 Плус Спецификации : Универзална верзија Сите тестирани пред превозот
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Број На Модел На:
За iPhone 6 Плус

Поврзани производи