200pcs оригинални Вистински Слушалка Звучници За Sony Xperia Z L36 LT36 LT36i L36H LT36H C6602 C6603 FC_SonyZ_Earpiece
Ново

200pcs оригинални Вистински Слушалка Звучници За Sony Xperia Z L36 LT36 LT36i L36H LT36H C6602 C6603 FC_SonyZ_Earpiece

DEN 5865.00
DEN 6239.52

Залиха


3 количество во парк.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги.
4 Тестиран пред превозот и 100% работи добро.
6 Одлична по продажба на услуги
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Повратни информации е со појадок за шампион.
Вистински Слушалка Звучници За Sony Xperia Z L36 LT36 LT36i L36 H LT36 H C6602 C6603 FC_Sony Z_Earpiece
1 за Замена на дел за Sony Xperia Z L36 H L36 I
2 Доаѓа со pretective пластична кеса и безбедно пакување. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Број На Модел На:
За Sony Xperia Z LT36 L36H LT36i L36 C6602 C6603

Поврзани производи