200PCS Висок квалитет на 13 MP,4128x3096 пиксели,автофокус назад задна камера megacam делови модул flex кабел лента за galaxy s4 i9500
Ново

200PCS Висок квалитет на 13 MP,4128x3096 пиксели,автофокус назад задна камера megacam делови модул flex кабел

DEN 55407.00
DEN 58943.52

Залиха

Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас.Испорака во 2-3 работни дена после потврда на плаќањето
5. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран.Тестирани пред превозот и 100% работи добро
4. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги.Задната Камера За Samsung Galaxy S4 i9500 Замена Задните Голема Камера 13 MP Со Flex Кабел Бесплатен превозот
1. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас.Одличен за по-продажба на servic
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Повратни информации е со појадок за шампион. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
за Samsung Galaxy S4 i9500

Поврзани производи