200set/многу Топла продаде 4 ВО 1 Нано, да Micro Mini Sim картичка адаптер за iphone 5
Ново

200set/многу Топла продаде 4 ВО 1 Нано, да Micro Mini Sim картичка адаптер за iphone 5

DEN 2206.00
DEN 2346.24

Залиха

Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард.Топла продаде 4 ВО 1 Нано, да Micro Mini Sim картичка адаптер за iphone 5 200set/многу Карактеристики : •4 во 1 сет •Нано Sim Адаптер За Iphone 5 ,Micro sim-адаптер За iphone 4/4 S/4 G,Galaxy S4 •Еден нано sim картичка во сите мобилни уреди •100% сосема нов •Високо Квалитетни и Издржливи •Лесно да го промените Нано sim за да Micro sim-и стандардната Sim •Со убава Мало пакет Забелешка : ве Молиме известете бојата кога цел,или ние ќе ги испрати по случаен избор. Сите електронски предмети ќе бидат тестирани пред превозот надвор се обезбеди квалитет. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена.

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
за iPhone 5
Тип На Производ:
Sim Картички Адаптери

Поврзани производи