2017Micfin fiberglass и саќе буквален за мрежа перка thruster FCS 2 перка surf перки FCS II КУТИЈА големина M Три сет
Ново

2017Micfin fiberglass и саќе буквален за мрежа перка thruster FCS 2 перка surf перки FCS II КУТИЈА големина

DEN 1046.00
DEN 1046.40

Залиха

Добредојдовте на Micfin сурфање перки производителот,ние имаме 3 години quilhas перки Производство искуство Micfin fiberglass и саќе буквален за мрежа перка thruster FCS 2 перка surf перки FCS II КУТИЈА големина M големина на G5 База 112mm Длабочина 117mm Перформанси ПРЕГЛЕД Брзо реагирање перка за вршење помал радиус врти. Исправена дефиниција со користење на рамна фолија на страната перки овозможува за акутна насочен промени. Дизајниран за сурфери кои сакаат да останат тесни во џеб и да се изврши воздушни маневри. Идеална Состојба : Одговара шупливи бранови и punchy плажа паузи. Одборот Видови : се Препорачува за извршување shortboards со умерено-да-ниска рокер. Материјал : fiberglass саќе јаглерод Пакетот вклучува : 1set (3piece)
Почитувани пријател Добредојдовте на Micfin Отворено спорт продавница имаме 3 години спортска опрема производство искуство нормално време, ние може да се испратат во 48hours,а понекогаш и на производи што се избере е топла продажба па ние треба 7-10days да се направи нов еден,ако може да се прифати истиот модел,можете да Забелешки тоа,јас ќе ви испрати на истиот модел слика нека провери Сите пакет имаат патеката број,можете да ги пратите на овој веб-сајт www.17track.net Повеќе од 3kg некоја земја може да се испрати по брза испорака како DHL 1 Месец достигне $3000,може да се даде 10% попуст И пријател кога ќе го примените вашиот парцела,ве молиме проверете го, ако тоа е оштетен или не е она што го наредил,ве молиме контактирајте ме прво, ако се е во ред,ве молиме кликнете на "Потврди стоки доби" ова е многу важно за мене.ако задоволството на нашите производи и серверот,ве молиме да дадете 5 ѕвезда повратни информации да им помогне на повеќе други купувачот,Нека љубовта во секој агол на светот ви Благодариме ..

Декларираните карактеристики

Применливи Луѓе:
Унисекс
Тип:
Чантата
Бренд Име:
micfin
Број На Модел На:
G5
Отворено Активност:
Сурфање
Број На Модел На:
FCS II G5
Количина:
3 компјутери/set
боја:
multicolor
Големина:
M
Материјал:
Fiberglass мед чешел
Акции:
на располагање
Стил:
FCS

Поврзани производи