20*18mm Цинк Легура Сребро Позлатен Слон Шарм Приврзоци За Ѓердан Хривнија Накит Одлуки DIY Додатоци Шарм рачно изработени
Ново

20*18mm Цинк Легура Сребро Позлатен Слон Шарм Приврзоци За Ѓердан Хривнија Накит Одлуки DIY Додатоци Шарм рачно

DEN 306.00
DEN 339.84

Залиха


сад $ 1.4 /Парче
сад $ 0.09 /Парче
сад $ 1.5 /Парче
сад $ 1.75 /Парче
сад $ 3.35 /Парче
сад $ 1.85 /Парче
сад $ 2.37 /Парче
сад $ 0.27 /Парче
сад $ 0.27 /Парче
сад $ 0.27 /Парче
сад $ 0.27 /Парче
сад $ 0.27 /Парче
сад $ 0.27 /Парче
сад $ 0.27 /Парче
сад $ 0.27 /Парче
сад $ 0.27 /Парче
сад $ 0.27 /Парче
e us $ 0.27 /Парче
сад $ 0.27 /Парче
20*18mm Цинк Легура Сребро Позлатен Слон Шарм Приврзоци За Ѓердан Хривнија Накит Одлуки DIY Додатоци Шарм рачно изработени
Шарм Мода Приврзоци Хривнија Ѓердан Додатоци Накит Изработка На Рачно Изработени Шарм Приврзоци Накит Одлуки Diy Шарм Рачно Изработени Занаетчиски
loating Шарм За Стакло Locket Dangle Шарм Глеѓ Шарм Лебди Locket Шарм За Стакло Живеење Locket

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
shuyani
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Животни
Број На Модел На:
20*18MM
клучен збор :
Шарм
Шарм:
Шарм За Нараквица Ѓердан
Тип На Објект:
лебдечки шарм
боја:
Сребро,Злато
Шарм Тип:
Dangle Шарм Pendant
Имаат акции:
Yes
Да може да се меша:
Yes
Зошто евтини:
Фабрика цена ,ние го направи тоа ,го продаде
Големина:
20*18MM

Поврзани производи