20*20cm Дома Текстил бонбони боја на роза моделирање влакна мали Торта Крпа за Настан Партија Услуги 30pc/многу
Ново

20*20cm Дома Текстил бонбони боја на роза моделирање влакна мали Торта Крпа за Настан Партија Услуги 30pc/многу

DEN 714.00
DEN 768.00

Залиха


[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа

Декларираните карактеристики

Големина:
M
Тип:
Рака Крпа
Материјал:
Микрофибер Материјал
Шема:
Обична Обоена
Стил:
Twill
Техника:
Ткаени
Обликот:
Плоштад
Шаблон Тип:
Цртан филм
Расположливиот:
No
Број На Модел На:
5454545
Функција:
машина перат

Поврзани производи