20Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 9x9x9mm Коцка Мода Монистра Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија Ѓердан TS0343
Ново

20Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 9x9x9mm Коцка Мода Монистра Цинк Легура се Вклопуваат Хривнија

DEN 139.00
DEN 192.96

Залиха


*Детали За Производот
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Количина : 20pc
Материјал : Цинк Легура
Форма : На Коцка
Големина : 9x9x9mm
Дупка Големина : 5 mm
Функција : Монистра
Боја : Антички Сребрен
*Пакет Содржина
1x пакет
*Известување
Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект, ние не сме одговорни за овие прашања.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Zagos
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
TS0343
Објектот Тежина:
30g
Надворешниот Дијаметар:
9mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
коцка

Поврзани производи