20Pcs Antitue Месинг Бронза 29x25x4mm Кормило Алатка Шарм Приврзоци Цинк Легура Jewellry Одлуки Наоди се Вклопуваат Ѓердан TS0093-4
Ново

20Pcs Antitue Месинг Бронза 29x25x4mm Кормило Алатка Шарм Приврзоци Цинк Легура Jewellry Одлуки Наоди се Вклопуваат

DEN 130.00
DEN 180.48

Залиха


*Детали За Производот
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Количина : 20pc
Материјал : Цинк Легура
Облик : Кормило
Големина : 29x25x4mm
Дупка Големина : 1.5 mm
Функција : Шарм
Боја : Антички Месинг
*Пакет Содржина
1x пакет
*Известување
Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект, ние не сме одговорни за овие прашања.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Zagos
Метали Тип:
Цинк Легура
Стил:
Тренди
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
TS0093-4
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Шарм Тип:
кормило

Поврзани производи