20pcs Cabochon 10-20mm Подлога прстен празно со Камео Фах,Антички Бронза/Gold/Сребрена Боја Прстен поставување,рачно изработени DIY Zakka Наоѓање
Ново

20pcs Cabochon 10-20mm Подлога прстен празно со Камео Фах,Антички Бронза/Gold/Сребрена Боја Прстен поставување,рачно

DEN 134.00
DEN 148.80

Залиха

торба -17.09 /торба -24.29 /торба -24.29 /торба -22.49 /торба торба торба торба торба -15.99 /торба -23.99 /торба -34.99 /торба -23.99 /торба -13.99 /торба -25.99 /торба -27.99 /торба торба -24.99 /торба -6.99 /торба -15.99 /торба -10.99 /торба 4.99 ДОЛАРИ-55.99 /торба -14.99 /торба -13.99 /торба -29.99 /торба -28.99 /торба -31.99 /торба -28.99 /торба -33.99 /торба 4.99 ДОЛАРИ-31.99 /торба -28.19 /торба 4.99 ДОЛАРИ-31.99 /торба
Прстен Големина значи Подлога големина
10= 10мм Внатрешната подлога
12=12mm внатрешната подлога
14=14mm внатрешната подлога
16=16mm внатрешната подлога
18=18mm внатрешната подлога
20=20mm внатрешната подлога

Декларираните карактеристики

Прстен Големина:
10, 12, 14, 16, 18, 20
Метална боја:
Античкиот Бронза 20pcs, Црвена бакар 20pcs, Досадна сребро 20pcs, Сребро 20pcs, Злато 20pcs, Розово Злато 20pcs, Црна 20pcs, Измешани Бои 20pcs
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Прстени Тип:
Коктел Прстен
Поставување Тип:
Рамки Поставување
Повод:
Партија
Број На Модел На:
прстен база поставување
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Бакар
Бренд Име:
zhanwSP
Стил:
Класичен

Поврзани производи