20Pcs Хартија Фото Албуми Хартија Налепница За Фото Налепница Албум Различен Стил Фото Декорација Налепници DIY Шарени Бележник
Ново

20Pcs Хартија Фото Албуми Хартија Налепница За Фото Налепница Албум Различен Стил Фото Декорација Налепници

DEN 34.00
DEN 40.32

Залиха


Карактеристики :
100% сосема нов и висок квалитет
DIY вашата фото албум, вашите гости книга, вашиот вазна, колку што сакаш
Едноставен малку налепница, ќе ви помогне да не се исти како и сите други
Користете ја вашата креативност, да си среќен, но исто така и да ги споделите со другите обид!
Големина на : (L)9cm x (W)6cm / 3.54" x 2.36"
Боја : Шарени
Материјал : Хартија
Пакет се вклучени :
1 Кеса x Фото Налепници(20 компјутери по торба)

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
KOQZM
Возраст:
>6 години
Материјал:
Хартија

Поврзани производи