20Pcs МИГ Факел Совети на 24KD/36KD Binzel МАГ МИГ Заварување Факел ЦО2 за Заварување Машина/Заварување Алатка Додатоци Линк Прачка/Electrode
Ново

20Pcs МИГ Факел Совети на 24KD/36KD Binzel МАГ МИГ Заварување Факел ЦО2 за Заварување Машина/Заварување Алатка

DEN 320.00
DEN 456.96

Залиха

Објектите што сте ги примиле неискористени, неоштетени и во оригиналниот пакет.Го оценувате моменталната : 250 A
4. Кутии и воени адреси (APO, FPO) не може да биде донесено. и 5 ѕвезди за детална оценка на вашата нарачка. Следниве информации се бара кога ќе се одрази на проблемот :
*Цел број
*Предметот е SKU број
*Сликата на неисправни монистра.Ние ќе ве информира веднаш откако вашиот парцела биле испратени надвор. Ако не се задоволни нашите porducts, pls контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации или да направи детална оценка . На пример, ако сте биле во Гвам, Puerto Rico, може да држава Гвам, порторико во земјата дел. Ако сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди . Се врати превозот надомест се плаќа од страна на купувачот. За Царина Во разгледување на нашите клиенти да имаат корист, Ние сме принудени да брод вашата нарачка од редовна пошта и што треба да се остави ме цел забелешка или цел порака за да ми каже колку јас треба да се регистрирате на фактура (ако не кажи ми колку јас треба да се регистрирате на фактура,јас ќе потпише за 2/3 на законот за вредност на фактура). Ако изберете го изразат испорака, ве молиме не заборавајте да го напуштите вашиот контакт број, ова е потребно за да го изразат испорака. Ако имате било какви прашања во врска со политика на враќање на, ве молиме слободно да не контактирате! Ако не сте 100% задоволни со квалитетот на купувањето од TRUSOXIN, можете да се вратите или размена на вашите предмети во рок од 7 дена од доставената датум. Забелешка : Ако изберете бесплатен превозот опција, вашиот парцела ќе биде директно доставени на вашата домашна само еден пат или тоа ќе се испрати во вашата локална скопска тогаш треба да го однесете вашиот следење на број и вашите лични ID за да се соберат предмети. Објектите што сте ги примиле во рок од 7 дена од доставената датум.

Декларираните карактеристики

Калибар:
24KD, 36KD
Број На Модел На:
24KD/36KD
Примена:
24KD/36KD Binzel факелот
Бренд Име:
TRUSOXIN
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
is_customized:
Yes

Поврзани производи