20Pcs/многу Легури на Метал Кристал Писмо D Шарм Pendant Одговара за Живеење Меморија Locket DIY Хривнија
Ново

20Pcs/многу Легури на Метал Кристал Писмо D Шарм Pendant Одговара за Живеење Меморија Locket DIY Хривнија

DEN 341.00
DEN 379.20

Залиха


$0.38/парче
$0.36/парче
$0.36/парче
$0.36/парче
$0.36/парче
$0.36/парче
$0.35/парче
$0.33/парче
$0.33/парче
$0.32/парче
$0.32/парче
$0.36/парче
$0.37/парче
$0.37/парче
$0.37/парче
$0.37/парче

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Бренд Име:
shuyani
Материјал:
Кристално
Метали Тип:
Цинк Легура
Шарм Тип:
Азбуката, Датуми & Бројки
Број На Модел На:
091310
боја:
Сребро, Злато
MOQ:
20pcs
квалитет:
Висок квалитет
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Големина:
23*14mm

Поврзани производи