20pcs/многу оригинални висок квалитет вибратор Вибрации Flex Кабел за samsung галакси S3 mini i8190
Ново

20pcs/многу оригинални висок квалитет вибратор Вибрации Flex Кабел за samsung галакси S3 mini i8190

DEN 767.00
DEN 815.52

Залиха

Корисниците се одговорни за враќање превозот цена. Предмети ќе биде транспортирана со следење на број со 2-3 работни дена по вашата исплата расчисти на Aliexpress. Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас. Вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој и
мерач на тоа како ние се прави.Испорака во 2-3 работни дена после потврда на плаќањето
5.Тестирани пред превозот и 100% работи добро
4.
DHL, UPS-от, EMS и FEDEX : за 3-7 работни дена. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите.
100% оригинални висок квалитет вибратор Вибрации Flex Кабел за samsung галакси S3 mini i8190
1. Општо земено, земјите како што се Русија, Бразил ќе потрае подолго за да добиете пакет. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Ние брод на адресата која е предвидено од страна Aliexpress, па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точен и ажуриран.Замена на дел за samsung s3 mini i8190
2. Повратни информации е со појадок за шампион. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка.Одличен за по-продажба на servic
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Samsung
Број На Модел На:
за Samsung Галакси S3 mini i8190

Поврзани производи