20pcs Професионални Расположливиот Sterilized Тетоважа Трајна Шминка Игли За Веѓа Тело Тетоважа Игла Лагер Shader Игли
Ново

20pcs Професионални Расположливиот Sterilized Тетоважа Трајна Шминка Игли За Веѓа Тело Тетоважа Игла Лагер

DEN 431.00
DEN 507.36

Залиха


20pcs Професионални Расположливиот Sterilized Тетоважа Трајна Шминка Игли За Веѓа Тело Тетоважа Игла Лагер Shader Игли
Карактеристики :
20 парчиња за една кутија, за еднократна употреба, е погодно.
Погоден за убавина, центар, болница итн.
Во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања.
Санитарните стандарди за еднократна употреба заедничкиот проект на игла, млазницата и игла.
Усвојување на специјален материјал, иглата устата е да се носат-отпор, иглата е стабилна.
Описи :
Иглата устата тип е сличен со тетоважа игла.
Сечење линија и магла не се ограничени.
Изградена е во тесно фиксна стегање слот, долго време користење на игла не може да се лулаат.
Духовна дизајн, удобно и лесно да се користи.
Спецификации :
Материјал : Пластика
Боја : Црна
Големина : 60x10mm
Тип : 1 RL/ 3 RL/ 5 RL/ 7 RL/ 9 RL/ 11 RL/ 13 RL/ 15 RL
Пакет Се Вклучени :
20 x Тетоважа Игли
Забелешки :
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.

Декларираните карактеристики

боја:
1RL, 3RL, 5RL, 7RL, 9RL, 11RL, 13RL, 15RL
Тип:
Тетоважа Игла
Бренд Име:
YKS
Број На Модел На:
1RL/ 3RL/ 5RL/ 7RL/ 9RL/ 11RL/ 13RL/ 15RL Тетоважа Игли
боја:
Црна
функција 1:
20 парчиња за една кутија, за еднократна употреба, е погодно.
Карактеристика 2:
Погоден за убавина, центар, болница итн.
функција 3:
Во согласност со меѓународните козметологијата и медицински барања.
карактеристика 4:
Санитарните стандарди за еднократна употреба заедничкиот проект на игла, млазницата и ne
Карактеристика 5:
Усвојување на специјален материјал, иглата устата е да се носат-отпор, иглата
Функција 6:
Иглата устата тип е сличен со тетоважа игла.
Карактеристика 7:
Сечење линија и магла не се ограничени.
Функција 8:
Изградена е во тесно фиксна стегање слот, долго време се користи да не замав
Карактеристика 9:
Духовна дизајн, удобно и лесно да се користи.

Поврзани производи