20pieces 25cm 9.8 инчен Ѕвезда Патентите #3 DIY Најлон Серпентина Чипка Патент за DIY Шиење Прилагоди Занает Чанта 20 Бои за да Одберете трговија на Големо
Ново

20pieces 25cm 9.8 инчен Ѕвезда Патентите 3 DIY Најлон Серпентина Чипка Патент за DIY Шиење Прилагоди Занает

DEN 709.00
DEN 945.12

Залиха


Име На Производ : Патент
Материјали : Најлон , се користи за торба,паричник,чанта и многу други шиење занаети DIY проекти.
Боја : 20colors, како што т тој прикажува слика.
Големина : 25cm/парче
Пакет Содржина : 20pcs/многу (да изберете боја од себе,или ќе испрати боја на случајно.)
Напомена : владетел и дрво е само за фотографија.

Декларираните карактеристики

Големина:
3#
Должина:
25CM
Тип На Производ:
Патентите
Патент Тип:
Близок-Крај
Функција:
Еко-Пријателски
Пластични Тип:
Најлон
Бренд Име:
DONYAMY
Материјал:
Пластични
Употреба:
Чанти,Облека,Дом На Текстил,Чевли
Број На Модел На:
25cm

Поврзани производи