20sets/многу EE13 PC40 Феритни Магнетното Јадро и 3 Копчиња + 2 Игли Врвот Влез Пластични Bobbin Прилагодите Напонски Трансформатор.
Ново

20sets/многу EE13 PC40 Феритни Магнетното Јадро и 3 Копчиња + 2 Игли Врвот Влез Пластични Bobbin Прилагодите

DEN 102.24

Залиха


20sets/многу EE13 PC40 Феритни Магнетното Јадро и 3 Копчиња + 2 Игли Врвот Влез Пластични Bobbin Прилагодите Напонски Трансформатор.
Ние може да го прилагодите висока фреквенција напонски трансформатор за мостра или мала количина или големо количество.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
DANSA
Композитни:
феритни магнет
Обликот:
Куп Форма
Број На Модел На:
EE13
Тип:
Феритни

Поврзани производи