20sets/многу оригинални Целосен Сет за Поправка Делови за iPhone 5S Заврши LCD & Digitizer Собранието - со Home Копчето
Ново

20sets/многу оригинални Целосен Сет за Поправка Делови за iPhone 5S Заврши LCD & Digitizer Собранието

DEN 12498.00
DEN 13295.52

Залиха

Некои производи имаат различни бои,
ве молиме контактирајте со нас или оставете порака пред донесувањето на спорот. Следново е
проценето време на испорака за различни превозот методи. Корисниците се одговорни за враќање превозот цена. Ве молиме контактирајте со нас пред да ја напушти која и негативни
повратни информации. Инсталирање на нов дом копче само ќе се врати обичните home копчето за функции, а не на Допир ID функции. Ние ќе ви обезбедиме со ажурирани превозот цена по вашето барање. Повратни информации е со појадок за шампион.100% оригинални Целосен Сет за Поправка Делови за i Phone 5 S Заврши LCD & Digitizer Собранието - со Home Копчето
ВЕ МОЛИМЕ ИМАЈТЕ ВО ПРЕДВИД : LCD ЕКРАНОТ НЕ СЕ ВКЛУЧЕНИ !!!
1 x слушалка за Уво Метал Заградата / 1 x Злато Home Копче / 1 x Home Копчето Flex Кабел Лента / 1 x Метален прстен во Златна боја за да одговара на вашиот i Phone 5s. Ве молиме контактирајте со нас пред да се вратат на производи. Ние или ќе наплата или да го замени по приемот на неисправни
објекти. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги разреши евентуалните грешки и недостиг на количеството кога сте на шопинг со нас. Вашето задоволство е наша извршување! Ние ќе се потрудиме да обезбеди дополнителни услуги до вас.
Ве молиме да се свесни дека за време на испорака ќе трае подолго поради можни инспекција од сопствени
властите.
Препорачана пошта : околу 10-30 дена.
Слики кои покажуваат на нашата продавница е да се преземат од страна на Easygo врз основа на вистинските производи. Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашата
производи и услуги.
Почитувани вредност обичај, кога ќе добиете предмети од вашата нарачка во рок од 24 часа, ве молиме внимателно проверете дали има било какви
предмети се оштети или неточни количина доставени во вашата нарачка. Бидејќи на различни
осветленоста, сликите се само за информација, да ги преземе практичност како стандард.

Декларираните карактеристики

дизајн:
Бар
Компатибилен Бренд:
Apple iPhone
Број На Модел На:
за iphone 5s

Поврзани производи