20x XL КОМПАТИБИЛЕН ПЕЧАТИ КЕРТРИЏ за EPSON XP102 XP202 XP205 XP212 XP215 XP302 XP415 ДОМА
Ново

20x XL КОМПАТИБИЛЕН ПЕЧАТИ КЕРТРИЏ за EPSON XP102 XP202 XP205 XP212 XP215 XP302 XP415 ДОМА

DEN 1123.00
DEN 1248.00

Залиха


Компатибилен за
Боја
Количина
Капацитет
T1811
Црна
5
18ml
T1812
Синозелена
5
18 ml
T1813
Магента
5
18 ml
T1814
Жолта
5
18 ml
T1811-T1816 T1801-T1806 18 XL
Компатибилен Со Мастило Кертриџ
За Модел T1811-T1814 T1801-T1804 18 XL
Изразување Дома : Изразување Дома : XP-212 XP-215 XP-312 XP-412 Изразување Дома : XP-415 XP-202 XP-102 XP-302 Изразување Дома : XP-405 XP-205 XP-302 XP-305 Изразување Дома : XP-402 XP-30 XP-225 XP-322 Изразување Дома : XP-325 XP-422
Објаснување ******** Можете да изберете боја која што треба ******** пакување : . Извоз на производ, изградена-во анти-статички торба Сертификат за производ : ISO9001 сертификат, SGS меѓународни attestations и ISO14001. Ако сте со користење на горенаведените модели на печатачи, можете целосно да бидат сигурни да се користи мастило кертриџ.Тоа е целосно споредливи со оригиналната боја, бидејќи оваа ставка го испечатите па се зборува, бојата се толку колоритни.ние можеме да се осигура дека вие ќе добиете пријатно изненаден од разумна цена под премисата на стоки " најдобри quanlity. Сликата е само за референца, вистинската точка е стандард. Било кој тип на мастило кертриџ, мастило и други производи saled од страна на нашата компанија, можете да се вратите безусловна ако не се задоволни од датумот на купување во рок од 30 дена; исто Така, може да наплата за ажурирање на печатач но предмети да се купи мора да бидат нови и не се користи. Брза Испорака имаме во овие акции и ќе despatch сите наредби на истиот работен ден обезбедување на што се добиени пред 3pm. Ние ги испратите сите предмети преку сад и ПРОЗОРЦИ, Британската Кралска Mail, Дојче Пост, Австралија Пост, освен ако поинаку не се бара, и во повеќето случаи предмети arive наредниот ден (од понеделник до сабота). Плаќање Ние го прифатат плаќање преку Pay Pal, Чек или Кредитна / Дебитна Картичка. Ве молиме забележете дека во случај на Чекови стоки ќе бидат despatch еднаш чек е расчисти.

Декларираните карактеристики

Тип:
мастило кертриџ
боја:
C,M,Y,K
Број На Модел На:
18XL T1811-T1814
Бренд Име:
COAAP
Компатибилен Бренд:
Epson
Функција:
Компатибилен
Кертриџ за Статус:
Целосна
Компатибилен Бренд:
Epson
Најголемиот Дел Од Пакување:
Yes
Обоени:
Yes
MPN:
18XL T1811 T1812 T1813 T1814
боја:
Црна, Цијан, Магента, Жолта
Тип на печатач:
Инкџет
Компатибилен Модел:
Изразување XP Home-212 XP-215 XP-312
18XL :
XP-412 XP-415 XP-202 ,XP-102 ,XP-302,
Модел На Печатач:
XP-405 ,XP-205 ,XP-302 XP-305 ,XP-402
XP-30XP-225 XP-322:
XP-325 XP-422 T1816 18XL

Поврзани производи