220V ЕУ 60W 907 Прилагодливи Постојана Температура Олово-бесплатни Интерни Греење Електрична Лемење Железо Капка Превозот Поддршка
Ново

220V ЕУ 60W 907 Прилагодливи Постојана Температура Олово-бесплатни Интерни Греење Електрична Лемење Железо

DEN 340.00
DEN 419.52

Залиха

Карактеристики :
Lead-free долг живот совет за конфигурација, безбеден и сигурен заземјување уред
Особено стабилна заварување температура, на моќност на греење на елемент силна
Еко-пријателски начин на работа, потрошувачката на енергија за 50% пониска од просечната железо
Ultrafast греење карактеристики, брзина и температура на надомест на regenerator Специфики :
Модел : 907
Приклучок : Plug ЕУ
Излезна Моќност : 60w
Излезна Температура : 200° C - 450 ° C
Влезен Напон : 220 V
Изолација Отпор : 100 MΩ
Моќ Кабел Должина : 1.33 m
Електростатско Кабел Должина : 1.07 m
Должина : 23.5 cm
Количина : 1 Сет Забелешка :
Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да конкурираат
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме! Пакет Содржина :
1x Електрични Лемење Железо w/ЕУ Plug Моќ Кабел
1 x Електростатско Кабел

Декларираните карактеристики

Приклучок Тип:
EU
Бренд Име:
BENGU
Број На Модел На:
електрични лемење железо
Текст Voltagle:
220v
Излезна Температура:
200 - 450 целзиусови степени
Температурата Стабилност:
-
Излезна Моќност:
60W
Димензии:
23.5 см(Должина)

Поврзани производи