220V прилагодлива променлива брзина Коло/накит/дрво/мека метал/бакар/алуминиум и железо мини електрични Гравирање Машина вежба
Ново

220V прилагодлива променлива брзина Коло/накит/дрво/мека метал/бакар/алуминиум и железо мини електрични Гравирање

DEN 1904.64

Залиха


Широко се користи за дупчење кола, накит преработка, дупчење дрво, мек метал дупчење, бакар и железо во над дупчење.0 MM
Големина : 100cm
Тежина : 880 G
Карактеристики :
Минијатурни рачен електричен вежба, брзина и стабилност, висока моќност, висока брзина.
За Гаранција
1.
За Повратни Информации
1. Нема спор,Среќен Шопинг!!!.ние ќе бидеме Одговорни за било кој квалитет на проблемот .
Контакт-точка се префрлат во било кое време да се запре, безбеден и сигурен.
Најниска цена,Најдобрите производи,Одлична услуга!
-Добиете она што ви треба во Barrysupermarket!
За превозот
1.
Песната тука : www.
Изберете 0.
се задоволни со нашите производи и услуги.
Опремен со 24 V DC напојување, посигурни.ние гарантираме вашето нула ризик купување искуство тука.Пост Воздух Mail порака не е брзо, ве молиме почекајте стрпливо, не се прашање спор во рок од 30 работни дена . Обезбеди следење на број, но не и ако преку Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус .3 mm-4mm прецизност челик вежба, менгеме извршен цврста, прецизна рака!
Користи Јапонски увезени MABUCHI Mabuchi Моторни manuafacture, не-оптоварување на ниско ниво на бучава (коишто се слушаат над видео), сигурен квалитет. Испратете ни пред тргнување било негативни повратни информации или отворање каков било спор,ние ќе се обидеме потрудиме
за да се реши проблемот.вашето мислење е исклучително важно за нас,ве молиме да ни остават и добра feedbck нас, ако можете.shtml (неколку дена по пакети испратени надвор). Контактирајте со нас ако ви треба подобра испорака метод наместо бавно поштенски пратки .
Погоден за рачен, лесен за контрола, лесен за ракување, лесно да се носат.
220 V прилагодлива променлива брзина Коло/накит/дрво/мека метал/бакар/алуминиум и железо мини електрични Гравирање Машина вежба
Опис :
Микро Електрична Рака Вежба/Прилагодлива Променлива Брзина На Електрична Вежба/Електрична Мелница/Мини Вежба
Текст : 220 V
Излез : 24-36 V
Брзина : 9900-14500 RPM
Достапни чак спецификации : 0.

Декларираните карактеристики

CNC или Не:
Нормално
Број На Модел На:
P-500-3
Состојба:
Нови

Поврзани производи