22mm Силиконска Гума Бенд за Векторска Луна / Меридијанска, за Xiaomi Smartwatch Huami Amazfit врвка за околу Рака Појас Хривнија
Ново

22mm Силиконска Гума Бенд за Векторска Луна / Меридијанска, за Xiaomi Smartwatch Huami Amazfit врвка за околу

DEN 431.52

Залиха

22mm Силиконска Гума Види Бенд за Векторска Луна / Меридијанска, за Xiaomi Smartwatch Huami Amazfit Спецификација : - Материјал : Силиконска Гума - Ширина : 22mm Должина (вклучувајќи тока) : 190mm - Боја : Црна - не ' Рѓосувачки челик тока со Заклучување, никогаш не падне - Прилагодлива големина за индивидуални зглоб (може да се намали на бендот да се скрати) - Удобно да се носат Како да се Скрати бенд : Компатибилен со : - за Векторска Луна / Меридијанска, за Xiaomi Smartwatch Huami Amazfit Пакетот вклучува : 1 x Види Бенд 1 x Види Алатка 4 x Пролет Бар

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Watchbands
Затворач Тип:
Нерѓосувачки Челик Тока со Заклучување
Број На Модел На:
за Векторска Луна / Меридијанска, за Xiaomi Smartwatch Huami Amazfit
Бренд Име:
TRUMiRR
Состојба:
Нова без ознаки
Бендот Материјал Тип:
Гума
Бендот Должина:
19CM

Поврзани производи