230v Dremel Мини Мелница Diy Електрични Рака Вежба Машина Со Додатоци Променлива Ротари Engrave алат Еу Приклучок
Ново

230v Dremel Мини Мелница Diy Електрични Рака Вежба Машина Со Додатоци Променлива Ротари Engrave алат Еу Приклучок

DEN 1554.00
DEN 1919.04

Залиха


[xlmodel]-[custom]-[30215] Опис
230 V Dremel Мини Мелница DIY Електрични Рака Вежба Машина со Додатоци Променлива Dremel Ротари Engrave алат ЕУ Приклучок
Боја : црна
Материјал : ABS
Големина : 18*4.7 cm
Моќност : 125 W
Кабел должина : 1.5 м
Приклучок : ЕУ
Променлива Брзина : Да
Брзина : 10000~37000/min (пет брзина)што го Прави идеален multitool за прв пат на корисниците да се направи повеќето DIY и Хоби проекти.
Напон : 110-230 V 50/60hz
Клипот големина : 3.0 mm(исто Така погоден за 2.4 mm/1.6 mm/2.4 mm)
Поле на примена : камен, стакло, Кристал, жад, ахат, орев, маслиново масло, шасија измени и DIY поправка, дрво, метал, накит, артефакти, процеси овие предмети може да се врши, како што се сечење мелење понесе полирање
Пакување детали : 1 x Dremel 100-N/7 220 V Електрична Мелница
5 x Додатоци & англиски јазик Прирачник, 1* англиски инструкции, боја кутија за пакување
[xlmodel]-[фото]-[0000] Фотографии Листа
[xlmodel]-[custom]-[30214]

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Arcsheng
Извор На Енергија:
Електрична енергија
Тип:
Мини Мелница
DIY Материјали:
Водовод
Диск(Тркала) Тип:
Пескарење Дискови
Променлива Брзина:
Yes
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
ELZ42
Номинална Напон:
230v
Фреквенција:
10000~37000/мин
Номинална Влезна Моќност:
125W
Не-Оптоварување Брзина:
10000~37000/мин
Димензии:
18*4.7 cm
Тежина:
0.7

Поврзани производи