23FT 50Leds Соларна Led Отворено String Светлина Цвет Lmap Соларна Енергија LED String Самовила Светла За Градина Божиќ Оркестарот Светлина
Ново

23FT 50Leds Соларна Led Отворено String Светлина Цвет Lmap Соларна Енергија LED String Самовила Светла За Градина

DEN 801.12

Залиха

Јас ќе ти кажам Товар.Ви благодариме!
Имаме задоволство купување!
.За жал, ако се планира да ни даде неутрален/негативни повратни информации, бидејќи на вашата лоша купување искуство со нас, ве молиме контактирајте со нас во секое време, па како да се прочисти вашето незадоволство и да го решат проблемот . Соларен погон панел е стоеше од страна на градинарски скок; 3.Објектот ќе биде предаден во рок од 3 работни дена по приемот на вашата исплата.
Политика На Враќање :
1. За Внатрешна/Надворешна Градина/Двор/Портата/тремот/Празник Декорација; Спецификација : 1.23 FT 50 Leds Соларна Led Отворено String Светлина Цвет Lmap Соларна Енергија LED String Самовила Светла За Градина Божиќ Оркестарот Светлина
Карактеристики : 1. Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во alipay се ажурира и целосно точни.Батерија : вграден-во 1.Нашиот купувач е одговорен за враќање превозот надомест. Со MODE//ИСКЛУЧУВАЊЕ на Прекинувачи ; 4.Ние ќе ви одговори на вашите прашања ПОБРЗО, но поради временската разлика, ве молиме ни e-mail со детални информации или прашања .
Повратни информации :
1. Отворено Соларна LED String,Конвертирате соларна енергија во електрична енергија и се чуваат во батеријата ; 2.Дизајн : Вода капка ® 3.Ако има било какви проблеми со производите што сте ги купиле,pls ни e-mail во рок од 3-7 дена по вашата прими.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.По утврдувањето на проблемот со слики или други,ние ќе се реши што побрзо. RGB(4 бои) Пакет Оглас : 1* Соларни LED String Светлина
1.Срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации со четири 5-Детален Продажба на Оценка (НСД) да ни се базираше на вашето задоволство со нашата стока и услуга.2 V 600m Ah NI-МЗ батеријата 7. За да се одржи долго користење на животот, ве молиме не користете го во вода. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Во дожд или дождливите денови, батеријата не можат да добијат доволно за напојување во текот на денот.

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Лента
Извор На Енергија:
DC
Спецификации (монистра светлина / m):
36
сертификација:
CE,FCC,RoHS,CCC
Повод:
Градина
Led Диоди Број/M:
60 компјутери/m
Број На Модел На:
LLD-SL003
Лента тип:
SMD
Просечен Живот (часот):
50000
Бренд Име:
Leadleds
Потрошувачка на енергија (W/m):
4W/m
LED Чип Бренд:
Epistar
LED Чип Модел:
SMD3528
Енергија:
Префрлете
Водоотпорен:
Yes
Напон:
4.5v

Поврзани производи