23mm Кол Тркала Ритам Макара Дебелина 7mm Туш кабина Вратата Ролери Тркач Добар Квалитет
Ново

23mm Кол Тркала Ритам Макара Дебелина 7mm Туш кабина Вратата Ролери Тркач Добар Квалитет

DEN 19.20

Залиха

Дијаметарот на Тркалото : 23mm
(други големини треба,ве молиме контактирајте со нас за детали)
Ширина на Тркала : 7mm
Повеќе datas ве молиме проверете на сликата ,или контактирајте со нас.
Материјали : Најлон тркала,Месинг оска ,од не ' рѓосувачки челик завртка

Декларираните карактеристики

боја:
Бела
Рамка Стил:
Frameless
Материјал:
стандардно
Обликот:
стандардно
Стакло Дебелина:
стандардно
Отворен Стил:
стандардно

Поврзани производи