250Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 8x7x2mm Снег Шушка Природата Монистра Цинк Легура Jewellry Одлуки Наоди TS0066
Ново

250Pcs Антички Сребрен Тибетската Сребрен Тон 8x7x2mm Снег Шушка Природата Монистра Цинк Легура Jewellry Одлуки

DEN 117.00
DEN 161.76

Залиха


*Детали За Производот
100% Сосема Нов и Висок Квалитет
Количина : 250pc
Материјал : Цинк Легура
Облик : Снег
Големина : 8x7x2mm
Дупка Големина : 1mm
Функција : Монистра
Боја : Антички Сребрен
*Пакет Содржина
1x пакет
*Известување
Поради осветлување ефект, се следи светлината, итн., може да има и некои мали разлики во боја помеѓу фото и вистинскиот објект, ние не сме одговорни за овие прашања.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
Zagos
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
ts0066
Објектот Тежина:
30g
Надворешниот Дијаметар:
8mm
Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Објектот Форма:
Снег Flak

Поврзани производи