25мм 1 инчен широк најлон лента webbing лента за DIY рака торба за на рака,ранец торби за на рака,сигурносен појас 10 јарди/многу
Ново

25мм 1 инчен широк најлон лента webbing лента за DIY рака торба за на рака,ранец торби за на рака,сигурносен

DEN 603.84

Залиха


25мм 1 инчен широк најлон лента webbing лента

Декларираните карактеристики

Број На Модел На:
најлон лента
Тежина:
as description
Бренд Име:
nolvo светот
Материјал:
најлон webbing
Тип:
најлон лента
Ширина:
25mm
користат за:
DIY торби,паричници,briefcase,половината појас,сигурносен појас,пет лента,облека
Го прилагодите вашиот лого:
Yes
Го прилагодите вашиот логото MOQ:
1000 метри
Го прилагодите датумот на породување :
околу 2-3 недели

Поврзани производи