25мм Прстен Тактички Обемот Поглед Светло Факел Ласерски Месеци + Ален Копче за 20mm Стандарден Picatinny/Weaver Железнички Топла Продажба
Ново

25мм Прстен Тактички Обемот Поглед Светло Факел Ласерски Месеци + Ален Копче за 20mm Стандарден Picatinny/Weaver

DEN 116.00
DEN 154.08

Залиха

ако имате посебна слика, ве молиме контактирајте со нас ( ни кажете вашата висина и тежина, биста, половината, колковите големина ) 4.
Инсталираат Ласер & Светло врз било RIS 20 mm Стандардна Weaver Picatinny Железница.Врз основа на досегашното искуство. Ве молиме имајте во предвид та т купувачи се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки. Ве молиме овозможи 1-2 CM се разликува поради прирачник за мерење. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални. Јас сум препродавач,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, какви 's цената на големо? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина, ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена, благодарение! >>Враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Било каков проблем, само слободно контактирајте со нас, ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши вашите проблеми одеднаш. Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Материјал : Алуминиум Легура Метален Прстен Ширина : 25.
>>Превозот : Кога ќе нарачате,ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Вистинска боја може малку поинаква од слики поради компјутер на екранот е со резолуција, светлината, контрастот и сл.

Декларираните карактеристики

Бренд Име:
ВИСТИНСКА АВАНТУРА
Број На Модел На:
евтини

Поврзани производи