25pair Силикони Усогласување Нога Болка Hallux Valgus Треска Голема Гел Пети Spacer Сепаратори Влошки Bunion Straightener Orthosis
Ново

25pair Силикони Усогласување Нога Болка Hallux Valgus Треска Голема Гел Пети Spacer Сепаратори Влошки Bunion

DEN 976.00
DEN 1501.92

Залиха


25pair Силикони Усогласување Нога Болка Hallux Valgus Треска Голема Гел Пети Spacer Сепаратори Влошки Bunion Straightener Orthosis
Карактеристики : Мали и исклучителен изглед, тоа е погодно да се носат. Силика гел материјал, тоа е мека и удобна. Дизајниран за луѓето кои страдаат од hallux valgus. Тоа може да се ублажат болката од свиткана прсти, се преклопуваат прсти и hallux valgus. Пакет се Вклучени : 25 Пара пети сепаратор

Декларираните карактеристики

Тип На Објект:
Пети Сепаратор
Бренд Име:
NIDETX
Големина:
Hallux Valgus
Материјал:
пети spacer
Број На Модел На:
Bunion Straightener Orthosis
Количина:
25 пар палецот valgus orthosis

Поврзани производи