2M 3M 5M 10M Микро LED String Светла Батерија Управувана Сребрена Жица/Бакарна Жица Самовила String Светла за Божиќ Свадба Партија De
Ново

2M 3M 5M 10M Микро LED String Светла Батерија Управувана Сребрена Жица/Бакарна Жица Самовила String Светла

DEN 153.00
DEN 171.84

Залиха

Доколку клиентот бара специфични објавување, ве молиме обратете се на еден од нашите сметка менаџери!
6. Ние ќе го испрати на адресата која ја вашата листа
3. Ние прифаќа Pay Pal исплати само преку Alibaba.
За Повратни Информации :
За вашето задоволство и позитивни повратни информации е многу важен за нашиот бизнис развој.
Политика на враќање :
1.
Ние сме спремни да го сакаме да се забрза преку Alibaba платформа повеќе прифатлива производи да се продаваат нашите драги база на клиенти!
Ви благодариме на довербата !. Купувачот ќе треба да ги информира нас во 7 дена од денот на приемот на објектот, во вашиот поседување повеќе од 7days,се смета дека се користи и ние не ќе издаде наплата или да го замени.8
боја : Бела Светлина / Топло бела / Multicolor
Пакет Содржина :
1 x 2 M (или 3m) string светла со Батерија Кутија (батеријата исклучени )
LED може да се спаси 70% енергија и имаат 4 пати на животот на слични блескаво string светла
Предложи апликации :
Декорација на себе за време на партија / концерт
Декорација на вашиот продукти, на пример шатор / автомобил / велосипед
Плаќање и испорака :
1.исто така, мора да ни обезбеди враќање следење на број,причина.
Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги. Ве молиме контактирајте ја вашата локална царинска со цел да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Вие се согласувате
за сите погоре наведени политики по нарачување на aliexpress платформа. Ние брод на сите ширум светот.Опис На Производот
Жица Боја : Сребрена Жица
Должина : 2m / 3м
Адаптер влезен напон : 4. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае до 30 дена, или подолг период на време. Ако не сте добиле по истекот на 30 дена, ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ги испита и разреши испорака проблеми.5 V/3*АА
Ниско потрошувачка на енергија : 1.

Декларираните карактеристики

Емитуваат Боја:
Multicolor, Топло Бела, Ладно Бела
Wattage:
3M 30leds Silver, 2M 20leds Silver
Употреба:
празник
Должина:
2cm
сертификација:
CE,FCC,RoHS,EMC,CCC
Повод:
Градина
Број На Модел На:
2m3m-Сребро.
Извор На Светлина:
LED Светилки
Е Светилки Вклучени:
Yes
Тип На Батерија:
AA
Приклучете Го Опашка:
No
Празник Име:
Божиќ
Извор На Енергија:
Сува Батеријата
Карактеристики:
сребрена жица
Бренд Име:
forpro
Гаранција:
2years
Е dimmable:
No
Осветлување Растојание:
6-10m
Глава Број:
20-50 глава
Музика:
Никој
Приклучок Тип:
Никој
База Тип:
Други
Тело Материјал:
Сребро.
боја:
Сребро.
Напон:
5V

Поврзани производи