2Pc Црна Леопард Лесна Породилно Градник Старечки Градник Хранење За Бремени Жени долна облека Породилно доење Градник Градник
Ново

2Pc Црна Леопард Лесна Породилно Градник Старечки Градник Хранење За Бремени Жени долна облека Породилно доење

DEN 447.00
DEN 497.28

Залиха

Ве МОЛИМЕ НЕ ни остави 1, 2, или 3-ѕвезда Детални Продавачот Рејтингот затоа што тие значат "НЕ сте задоволни", equaling негативни повратни информации. Време На Испорака
Сад/Велика Британија/Австралија
16-25 работни дена
19-28 работни дена
Бразил/Јужна Америка/Италија
Може да трае 4-6 недели поради инспекција обичаи
Франција/Шпанија/Германија/Источна/Западна Европа/Други земји
Може да потрае и до 3-4 недели поради инспекција обичаи
Информациите се обезбедени од страна на превозот на компанијата.
Кога ќе ја доби на parcle ,Ако имате било какви загриженост, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас. Ние би сакале да направиме се што можеме да направиме за да ви помогнеме. Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или данок за Испорака Метод : Сите предмети ќе биде предаден во рамките на 1-3 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници) Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPS-от, DHL и ќе имаат следење на број. ако не сте задоволни во секој поглед, ве молиме контактирајте со нас за решение.
Ако по 60 дена си уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас,Ние ќе се реши овој проблем.
Дестинација
Прибл.
Нема Спор ве молиме : ве Молам не се применуваат спор во рок од 60 дена, да ги задржи добрите деловни односи.
Време на испорака Забелешка : Ако вашиот Потврда дојде Време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака однапред.
Ве молиме контактирајте со нас ако не сте задоволни од нашите услуги,Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот.Поради фактори како што се прикаже пиксели, па така не може да биде малку боја разлика
Бидејќи на различни мерни методи, може да се 1-3cm од дозволената спектар грешка.
2 Pc Црна Леопард Лесна Породилно Градник Старечки Градник Хранење За Бремени Жени долна облека Породилно доење Градник Градник
Карактеристики :
100% Сосема Нов & Висок Квалитет
Материјал : Spandex,Најлон
Стил : Лесна Градници,Старечки градник
Лесна Градници дизајн го прават градите се чувствуваат никаква смисла на притисок,Направи да се чувствувате опуштање на целиот ден
Повеќето cofortable долна облека за мајка/жени да се избере
Бои : Црна
Големина : 40,42
Пакетот Вклучува : 2 парчиња x Породилно Градник ( Вклучени Само Градник)
Answer : ___________________________ Note : Ознака Големина е Азија големина, ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен мерења за избор на правото големина.

Декларираните карактеристики

Бендови Големина:
40, 42
Бренд Име:
efero
Материјал:
Spandex,Најлон
Градник Стил:
лесна
Куп Форма:
Три Четвртини(3/4 Чаша)
Рака Тип:
Прилагодени-ремени,Конвертибилна Ремени
Затворање Тип:
Страна Затворање,Три Кука-и-око
Стил:
Секојдневниот
Поддршка Тип:
жица за слободни
Декорација:
Никој
Шаблон Тип:
Леопард
Број На Модел На:
Градници
Тип На Објект:
Градници
Пол:
Жените

Поврзани производи